Якщо потрібна грамотна установка вікон ПВХ, довірте її фахівцям та великим професіоналам Віконт Кривий Ріг

 

Для кожної людини затишний і теплий будинок цілком заслужено вважається головним показником щасливого і звичайно благополучного життя. З цієї причини всі ми і з вами звикли приділяти максимально комфортним і відповідним для нас умовам таку величезну кількість своєї уваги та вільного часу. Однією з важливих частин забезпечення затишку в будь-якій квартирі, приватному та навіть заміському будинку стали якраз якісні металопластикові вікна, які сьогодні можна придбати за більш ніж приємними та доступними цінами, особливо якщо для співпраці та майбутньої покупки вибрати надійну компанію.

Установка вікон 1

Правда перед покупкою таких вікон у людей може часто виникати безліч різних питань. Серед них і питання щодо такого моменту як встановлення вікон. А саме чи можна проводити встановлення вікон самостійно чи все ж таки краще довірити даний процес фахівцям своєї справи з відповідним на те досвідом.

Кілька плюсів пластикових вікон

 

За час свого існування в Україні пластикові вікна, аналогічно як і пластикові двері стали незамінним елементом будь-якого будинку. Це зовсім не дарма адже ці конструкції мають дійсно неймовірну безліч переваг з плюсами. Наприклад, вони можуть без будь-яких проблем:

Установка вікон 2
 • охороняти спокійне життя кожного з нас;
 • захищати приміщення будинку від неприємних запахів та пилу ззовні;
 • зробити будь-який будинок затишним, комфортним та теплим;
 • гарантувати в будь-якому приміщенні будинку збереження комфортного рівня температури;
 • захищати приміщення будь-якого будинку від шуму ззовні;
 • прекрасно доповнювати будь-який інтер'єр та інтер'єр.

Так і це не всі з їх можливих переваг, їх набагато більше. Правда, щоб такі металопластикові вікна відповідали своєму призначенню, необхідно правильно їх встановлювати.

Установка вікон 3

Оскільки встановлення металопластикових вікон сьогодні вважається однією з найважливіших і цікавих тем, які обов'язково необхідно вивчати перш ніж приступати до безпосереднього процесу, далі пропонуємо поговорити про монтаж і про те, де його краще замовляти і кому краще довіряти , трохи детальніше.

Що потрібно знати про встановлення металопластикових вікон?

 

На які саме з речей ви найчастіше звертаєте увагу у процесі вибору нового металопластикового вікна? Вам перш за все хочеться звертати увагу на колірну гаму самої конструкції чи все ж таки на її розмір? А може бути ви звертаєте увагу на механізми чи якість фурнітури? Можете не поспішати відповідати, адже все згадане нами відіграє важливу роль. Правда непрофесійний монтаж зможе зіпсувати навіть найдорожче і найкрутіше вікно в результаті, зробивши його повністю непридатним для використання. Щоб ви змогли краще зрозуміти всю важливість цього процесу, ми з вами детальніше розберемося у всіх деталях з тонкощами.

Установка вікон 4

Якщо ви теж раніше були впевнені в тому, що Алюмінієві двері – це не найкращий варіант для монтажу, давайте разом з нами поговоримо про переваги таких конструкцій, щоб ви могли створити собі правильну думку.

Першим етапом встановлення будь-яких пластикових вікон є їх замір. Як правило, такий замір роблять спеціалізовані та професійні майстри, де ви збираєтеся купувати віконні конструкції. Якщо говорити про найпоширеніші способи монтажу, варто відзначити факт того, що встановлення металопластикових вікон буває:

 • 1. З розпакуванням або простіше кажучи, коли передбачено розбирання вікна. Майстри, які проводитиму установку конструкції, обов'язково знімають склопакети зі штапиками, а потім і з петель вікна. Після цього в раніше підготовлений отвір відбувається встановлення рами і власне фахівці починають складання всієї конструкції.
 • 2. Наступний спосіб монтажу віконних ПВХ конструкцій – без розпакування або іншими словами установка без розбирання віконної конструкції. У цій ситуації до стіни та зовнішньої частини рами прикріплюються спеціальні анкерні пластини.

Проводити монтаж вікон самостійно чи все ж таки краще довірити його професіоналам?

 

Якщо вас цікавить установка вікон у Кривому Розі і ви зібралися своїми силами змінювати, наприклад, старі дерев'яні конструкції, що є у вашому будинку, не поспішайте. Пам'ятайте, що для цього необхідно мати величезні знання і, звичайно ж, щонайменше кілька успішних років практики у сфері монтажу вікон. Фахівці в жодному разі не радять купувати вже готові металопластикові вікна і потім проводити їхню самостійну установку. Хто б і щоб вам не говорив, ці маніпуляції можуть призвести і гарантовано призведуть до величезних проблем у майбутньому.

Установка вікон 5

Якщо ви не хочете довести ситуацію до того, що пізніше буде вже неможливо усунути різні проблеми з продуванням і запітнінням, а також з пліснявою, тоді обов'язково при необхідності встановити вікна зверніться до професіоналів, які не з чуток знають всі етапи працюють, гарантуючи високу якість проведеного монтажу. Будь-який кваліфікований та професійний фахівець під час проведення монтажу обов'язково дотримується таких вимог як:

 • 1. Монтаж віконних конструкцій проводиться строго у вертикальному чи горизонтальному положенні. За рахунок цієї маніпуляції можна буде забезпечити всій фурнітурі тривалий термін активної експлуатації.
 • 2. Для кріплення вікна використовують виключно 100% надійні матеріали. Щоб можна було в отворі жорстко закріпити будь-яке вікно ПВХ, використовують необхідні закладні кріпильні елементи.
 • 3. Герметизація всіх стиків здійснюється за допомогою спеціалізованих матеріалів.
 • 4. На будь-якому металопластиковому вікні обов'язково встановлюється фірмовий профіль підставковий. Робиться це спеціально для того, щоб можна було забезпечити пластикове вікно та підвіконня з відливами правильну установку.
Установка вікон 6

Якщо ж з метою економії грошей проводити самостійно монтаж або довірити монтаж непрофесійним фахівцям, ви навпаки зможете виключно нашкодити, але ніяк не заощадити. Наприклад, після погано і несумлінно проведеного монтажу такої продукції як Вікна Кривий Ріг, ви в результаті отримаєте конструкції, де виникатиме запотівання скла, виникне перекіс і при цьому буде відсутня можливість герметичного закриття вікон.

Якщо говорити про те, чому звернення до послуг професіоналів краще, то звичайно ж не можна не згадати про такі вагомі плюси:

 • перед безпосереднім виготовленням вікон або доставкою вже готових конструкцій на той чи інший об'єкт будуть обов'язково зроблені грамотні та точні виміри;
 • професіонали виконають без проблем зі складностями демонтаж старих віконних конструкцій;
 • професіонали, які будуть проводити монтаж, обов'язково дадуть на нові вікна з їх монтажем гарантію;
 • крім процесу встановлення вікон, фахівці аналогічно упорядкують і укоси;
 • а ще професійні співробітники запропонують вам сервісне обслуговування й, звичайно ж, найдемократичніші ціни, які тільки можна знайти на українському ринку.

Перш ніж зважитися на встановлення вікон ПВХ своїми власними силами, фахівці радять кілька разів гарненько подумати. Якщо раптом ви ненароком пошкодите будь-які деталі вікон під час цієї установки, вам ніхто не зможе безкоштовно обміняти комплектуючі на нові.

Саме тому в цій ситуації доцільно довіряти проведення даного фронту робіт майстрам, які зможуть оперативно і максимально якісно зробити свою роботу, надавши вам зрештою результат найвищої якості. До речі, найкращим варіантом буде замовлення монтажу пластикових вікон у компанії, де ви наважитеся купувати віконні конструкції.

Кому замовити встановлення металопластикових вікон?

 
Щоб будь-яке металопластикове вікно після своєї установки доставляло лише позитивні емоції, важливо не тільки подбати про те, щоб довірити монтажні роботи фахівцям, але і ще додатково приділити ретельну увагу процесу вибору конструкції. Якщо ви не хотіли б пошкодувати про зроблену вами покупку, а також про непрофесійно проведений монтаж, радимо ближче познайомитися з компанією Віконт Кривий Ріг.
Установка вікон 7

Тут до вашої уваги запропонують широкий вибір ПВХ віконних конструкцій найвищої якості від надійних виробників. Наприклад, зараз ми говоримо не тільки про можливість купити тут вікна Стеко (Steko), але й можливість придбати в асортименті віконт Кривий Ріг вікна від таких торгових марок як: Віконда і Rehau, Veka з WDS, а також вікна KBE.

>

Плюс до всього іншого дана компанія крім пластикових вікон та пластикових дверей пропонує увазі своїх клієнтів можливість придбати за кращими цінами алюмінієві вікна та аналогічно сучасні та стильні алюмінієві двері. Крім послуги встановлення вікон ви також зможете скористатися іншими послугами, що їх пропонують професіонали та великі фахівці свого віконта Кривий Ріг.

Установка вікон 8

Щоб детальніше познайомитись з асортиментом продукції, яку тут можна замовити та відповідно з асортиментом послуг, що їх тут можна отримати, зверніться до менеджера компанії, використовуючи один із контактних номерів телефонів, що їх ви зможете знайти на офіційний онлайн сайт підприємства, який розташований за посиланням – vikont.dp.ua.

Ми впевнені в тому, що одного разу вибравши для співпраці компанію Віконт Кривий Ріг, ви не шкодуватимете про своє рішення жодного разу. Тому обов'язково за першої ж необхідності звертайтеся. Віконт Кривий Ріг – синонім високої якості, надійності та найдемократичніших цін на різні потрібні для дому, офісу та не лише позиції з послугами.

Залиште нам повідомлення

Як ми можемо Вам допомогти?

Заповніть поля
Дякую! Ваш лист відправлений