Виробники пропонують купити захисні ролети з автоматичним або ручним приводом. Механізм ручного закривання – простий та доступний за ціною. Спеціальні пружини, якими обладнують барабан, дозволяють закривати їх та відкривати, докладаючи мінімальних зусиль. Такі ролети обладнуються замком, що забезпечує надійну фіксацію полотна в закритому положенні.
Якщо ви вирішили купити захисні ролети, які будуть переміщатися автоматично, слід вибрати вироби з електричним приводом. Ці пристрої можуть керуватися за допомогою кнопки всередині приміщення, так і дистанційно, за допомогою пульта. Але такий привід зовсім не означає, що за відсутності живлення рольставня виявиться заблокованою – на випадок такої неприємності передбачено ручний режим відкривання. Захисні ролети на двері, ціна яких у нас завжди доступна, за бажанням клієнта можуть бути підключені до загальної електронної системи безпеки об'єкта.
Компанія «Віконт» пропонує захисні ролети на вікна, ціна яких вас приємно здивує. Ми працюємо на ринку України понад 15 років і весь цей час наша продукція отримує найвищі оцінки споживачів. У нас можна замовити всі види ролет для віконних та дверних отворів будь-якого розміру. Ми пропонуємо свою продукцію з установкою під ключ, швидко і з офіційною гарантією. Ролети на вікна захисні виготовляються з якісних європейських матеріалів на сучасному обладнанні та комплектується функціональною та надійною механікою та автоматикою від відомих брендів. Виготовлення захисних конструкцій здійснюється після точних вимірів, виконаних на об'єкті, тому ролет ідеально впишеться у призначене йому місце та виконуватиме свої функції максимально ефективно.
На перший погляд може здатися, що вибір ролет - це складне завдання, що вимагає людини певного багажу знань. Але це не так – щоб замовити ролети, які повністю задовольнять ваші запити та будуть служити довго та ефективно, достатньо пройти лише кілька кроків.
Вибираючи профіль з якого виготовлятиметься ролет, потрібно враховувати два основних фактори: тип отвору, що закривається, і необхідний рівень захисту об'єкта. Якщо потрібно убезпечити вікно чи вітрину від пошкодження хуліганами чи швидкого проникнення, то цілком підійде будь-який пінозаповнений профіль. А ось якщо важливо гарантувати максимальну безпеку, варто розглядати вже варіант з екструдованого матеріалу і особливий, прихований тип монтажу. Буває і так, що важливо обмежити доступ, але зберегти огляд. У цьому випадку використовується ґратчастий профіль. Не варто забувати і про навантаження, у тому числі вітрові. Якщо потрібно закрити ролетом великий отвір, то застосовують так званий «гаражний профіль» з максимальною висотою 77 мм.
Враховуючи завдання, які покликана вирішити ролетна конструкція, а також тип приміщення, вибирають один з варіантів керування відкриванням: ручний або автоматичний. Електроприводи можна поєднувати для групового управління, а також інтегрувати в популярні сьогодні системи «розумний дім».
Короб для ролетів вибирається з урахуванням особистих уподобань, а також архітектурних особливостей будівлі. Роблячи вибір, варто пам'ятати, що звичайний короб 45 ° є в наявності постійно, а ось круглий та напівкруглий варіанти можуть поставлятися на замовлення.
Існує кілька варіантів монтажу ролет на віконні та дверні отвори. Вибір способу установки може залежати від переваг або бути продиктованим конструктивними особливостями отвору.
Як ми можемо Вам допомогти?