Захисні ролети

Рольставні є міцним алюмінієвим полотном, що складається з безлічі з'єднаних між собою ламелів. Захисні ролети на вікна застосовуються для забезпечення надійного захисту від злому та сторонніх очей.

Захистні ролети в Кривому Розі

Забезпечення безпеки житла, офісу або комерційного об'єкта завжди було одним з найважливіших і найскладніших завдань для власника або орендаря нерухомості. Якщо від злому замків допоможуть уберегтися високоефективні замикаючі механізми від відомих брендів або якісна сигналізація, то від відкритого нападу чи вандалізму можуть захистити лише бар'єрні системи безпеки. Захисні ролети на вікна та двері – це чудовий спосіб убезпечити приміщення від візиту непроханих гостей, а також захистити вітрини та вікна від пошкодження хуліганами.

Переваги використання захисних ролет

Правильно обрані та професійно встановлені захисні ролети здатні зупинити, або на тривалий час затримати зловмисника, який задумав проникнути в приміщення через віконні та дверні отвори. Залежно від конструкції та матеріалу, виріб може протистояти злочинцеві, який використовує для нападу підручні засоби або професійні інструменти. Крім захисної функції, захисні ролети на вікна виконують ще цілий ряд важливих завдань:

  • Забезпечують захист приміщення від потрапляння прямих сонячних променів;
  • Запобігають проникненню всередину пилу та дрібного сміття;
  • Приховують внутрішній простір від цікавих очей;
  • Ізолюють від вуличного шуму.
Випускаються ролети, які мають ще одну важливу особливість - теплоізоляційні властивості. Їхні ламелі заповнені всередині пористою речовиною, яка дозволяє уникнути витоку тепла з приміщення взимку та перегріву під дією сонця влітку.

Як влаштовані захисні ролети?

Представлені сьогодні на ринку захисні ролети складаються з декількох основних частин: полотна зі з'єднаних між собою ламелей, барабана, на який збирається ролет, робочого механізму, що забезпечує переміщення, а також напрямних. Барабан і механізм ролети закриваються спеціальним кожухом, який захищає обладнання та полотно ролета у складеному вигляді від зовнішніх впливів. Ламелі можуть бути виготовлені з полімерного або алюмінієвого профілю та бувають утепленими або звичайними.

Виробники пропонують купити захисні ролети з автоматичним або ручним приводом. Механізм ручного закривання – простий та доступний за ціною. Спеціальні пружини, якими обладнують барабан, дозволяють закривати їх та відкривати, докладаючи мінімальних зусиль. Такі ролети обладнуються замком, що забезпечує надійну фіксацію полотна в закритому положенні.

Якщо ви вирішили купити захисні ролети, які будуть переміщатися автоматично, слід вибрати вироби з електричним приводом. Ці пристрої можуть керуватися за допомогою кнопки всередині приміщення, так і дистанційно, за допомогою пульта. Але такий привід зовсім не означає, що за відсутності живлення рольставня виявиться заблокованою – на випадок такої неприємності передбачено ручний режим відкривання. Захисні ролети на двері, ціна яких у нас завжди доступна, за бажанням клієнта можуть бути підключені до загальної електронної системи безпеки об'єкта.

Як замовити захисні ролети на вікна та двері?

Компанія «Віконт» пропонує захисні ролети на вікна, ціна яких вас приємно здивує. Ми працюємо на ринку України понад 15 років і весь цей час наша продукція отримує найвищі оцінки споживачів. У нас можна замовити всі види ролет для віконних та дверних отворів будь-якого розміру. Ми пропонуємо свою продукцію з установкою під ключ, швидко і з офіційною гарантією. Ролети на вікна захисні виготовляються з якісних європейських матеріалів на сучасному обладнанні та комплектується функціональною та надійною механікою та автоматикою від відомих брендів. Виготовлення захисних конструкцій здійснюється після точних вимірів, виконаних на об'єкті, тому ролет ідеально впишеться у призначене йому місце та виконуватиме свої функції максимально ефективно.

ЯК ВИБРАТИ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ?

На перший погляд може здатися, що вибір ролет - це складне завдання, що вимагає людини певного багажу знань. Але це не так – щоб замовити ролети, які повністю задовольнять ваші запити та будуть служити довго та ефективно, достатньо пройти лише кілька кроків.

ПЕРШИЙ КРОК

Вибір профілю для ролет

Вибираючи профіль з якого виготовлятиметься ролет, потрібно враховувати два основних фактори: тип отвору, що закривається, і необхідний рівень захисту об'єкта. Якщо потрібно убезпечити вікно чи вітрину від пошкодження хуліганами чи швидкого проникнення, то цілком підійде будь-який пінозаповнений профіль. А ось якщо важливо гарантувати максимальну безпеку, варто розглядати вже варіант з екструдованого матеріалу і особливий, прихований тип монтажу. Буває і так, що важливо обмежити доступ, але зберегти огляд. У цьому випадку використовується ґратчастий профіль. Не варто забувати і про навантаження, у тому числі вітрові. Якщо потрібно закрити ролетом великий отвір, то застосовують так званий «гаражний профіль» з максимальною висотою 77 мм.

ДРУГИЙ КРОК

Вибір варіанта керування

Враховуючи завдання, які покликана вирішити ролетна конструкція, а також тип приміщення, вибирають один з варіантів керування відкриванням: ручний або автоматичний. Електроприводи можна поєднувати для групового управління, а також інтегрувати в популярні сьогодні системи «розумний дім».

ТРЕТІЙ КРОК

Вибір коробки

Короб для ролетів вибирається з урахуванням особистих уподобань, а також архітектурних особливостей будівлі. Роблячи вибір, варто пам'ятати, що звичайний короб 45 ° є в наявності постійно, а ось круглий та напівкруглий варіанти можуть поставлятися на замовлення.

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК

Вибір варіанта монтажу

Існує кілька варіантів монтажу ролет на віконні та дверні отвори. Вибір способу установки може залежати від переваг або бути продиктованим конструктивними особливостями отвору.

Наші роботи
Кредит та розстрочка
Замовити безкоштовний замір
Залиште нам повідомлення

Як ми можемо Вам допомогти?

Заповніть поля
Дякую! Ваш лист відправлений