Про нас

У наші дні якісні металопластикові вікна – це не забаганка, а необхідність, яку диктують сучасні реалії. Зі зростанням цін на енергоносії, двері та вікна ПВХ з абстрактного захисту від холоду та протягів перетворилися на відчутно корисні засоби підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні, ефективність яких легко можна висловити у реальних грошах. Саме тому вибору компанії, яка має купити пластикові вікна, наші споживача приділяють особливу увагу.

Металопластикові вікна та двері від магазину «Віконт»

Якісні та енергоефективні металопластикові вікна в Кривому Розі пропонує компанія «Віконт». Ми працюємо на ринку України понад 10 років та є найстарішим постачальником світлопрозорих ПВХ конструкцій у регіоні.

Компанія «Віконт» пропонує як звичайні, так і енергозберігаючі пластикові вікна, а також повний спектр конструкцій із сучасних ПВХ систем для будинків, офісів, торгових приміщень, підприємств громадського харчування, навчальних та медичних установ, а також промислових цехів. Ми готові задовольнити запити всіх категорій споживачів незалежно від рівня їхнього достатку, пропонуючи високоякісні пластикові вікна недорого. Ціна продукції від компанії «Віконт» завжди доступна і ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти прийнятні ціни на нашу продукцію, незважаючи на постійну зміну вартості профілю, фурнітури та інших важливих матеріалів.

Ми є офіційними представниками європейських виробників WDS і Rehau, віконні системи яких мають авторитет у всьому світі. Крім цього, компанія «Віконт» працює з матеріалами наступних виробників:

  • Veka;
  • Vikra;
  • KBE.

Всі пластикові вікна виробляються за індивідуальними вимірами з ретельним дотриманням технології, запропонованої кожним з виробників ПВХ систем. На всіх етапах виробництва конструкцій сертифіковані експерти нашої служби якості контролюють дотримання технології та відповідність продукції високим європейським стандартам.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам встановлення вхідних та міжкімнатних дверей, виготовлення та монтаж конструкцій засклення лоджій та балконів, а також виконання робіт з благоустрою балконів «під ключ» з утепленням та привабливою обшивкою.

Найкращі ціни та відмінна якість

Компанія «Віконт» пропонує приємні ціни на звичайні та енергозберігаючі вікна. Ми маємо можливість радувати наших клієнтів розумними розцінками завдяки тому, що отримуємо матеріали для роботи безпосередньо у виробника, оминаючи посередників. У нас ви можете замовити вікна на виплат на дуже вигідних умовах. Придбати металопластикові вікна в кредит, швидко та вигідно, вже змогли сотні сімей із Кривого Рогу та Криворізького району.

Також ми пропонуємо нашим клієнтам цікаві знижки, що допомагають економити. Вартість металопластикових вікон для оптових та постійних клієнтів суттєво знижена, а крім цього, для такої категорії споживачів працює система приємних бонусів.

Компанія «Віконт» пропонує свою продукцію з офіційною гарантією як на самі конструкції, так і на роботи з їх монтажу. Крім цього ви можете бути впевнені, що ми не залишимо вас у біді навіть через роки після встановлення наших вікон. сервісна служба компанії виконує ремонт та обслуговування виробів від «Віконт» навіть через роки після припинення гарантійних зобов'язань.

 

Є послуга безкоштовна доставка із занесенням на поверх.

Гарантія на нашу продукцію до 10 років.

Сервісне обслуговування, дзвінок клієнтів для зворотного зв'язку.

Наші монтажники з 10-річним досвідом встановлять все в кращому вигляді.

Ми постійно покращуємо якість нашої роботи.

(Є сертифікати відповідності ЄС та України).

 

Зробіть безкоштовний виклик замірника прямо сьогодні! Зробіть добрий внесок у своє майбутнє!!!

Залиште нам повідомлення

Як ми можемо Вам допомогти?

Заповніть поля
Дякую! Ваш лист відправлений